Havarijní linka +420 777 725 378

Spolupráce s developery – Rezidence Wágnerův mlýn

Miroslav Hausler
Miroslav Hausler
22.01.2024

Spolupráce s developery – Rezidence Wágnerův mlýn

V nedávno dokončené rezidenční budově „Wágnerův mlýn“ v Červené Vodě byla instalována moderní plynová kotelna s kondenzačními kotly Vaillant 2 x 35 kW, které jsou technicky připraveny i na budoucí spalování směsi vodíku a zemního plynu, a to díky společnosti DÉMOS s.r.o. se sídlem v Ústí nad Orlicí. DÉMOS s.r.o. která se zaměřuje na ekonomickou i technickou správu nemovitostí, včetně zajištění vytápění a jeho následné rozúčtování.

Nová technologie vytápění umožňuje penzionu efektivně vytápět celý objekt. V kombinaci s nízkoenergetickou konstrukcí a moderní technologií vytápění rezidence nejenže zaručuje ekologickou šetrnost a spolehlivost, ale také odpovídá současným požadavkům na ekonomicky efektivní provoz.

Penzion / Rezidence Wagnerův mlýn, tak představuje vzor energeticky efektivního a ekologicky šetrného využití zdrojů pro moderní ubytovací zařízení, a tím ukazuje správnou cestu pro udržitelné a šetrné řešení vytápění v souladu s aktuálními trendy.

Společnost Démos spol. s r.o. je součástí skupiny Energie AG Bohemia.

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Průměrná cena tepla za rok 2022

Průměrná cena tepla v cenových lokalitách provozovaných společností Démos spol. s r.o. byla v roce 2022 725 Kč/GJ bez DPH. I přes energetickou krizi se nám daří držet výrazně nižší…

Miroslav Hausler 29.05.2023