Havarijní linka +420 777 725 378

Rekonstrukce kotelny v Červené Vodě

Lucie Rachačová
Lucie Rachačová
11.09.2017

Společnost DÉMOS, spol. s r.o.,  z Ústí nad Orlicí provozuje kotelny v Červené Vodě již více než 18 let. Během té doby vybavení kotelen morálně i technicky zastaralo a  staří kotelen v majetku obce dosáhlo již stavu, že je  nutné postupně přistoupit k rekonstrukci stávajícího zařízení  jehož stáří se pohybuje v rozmezí 20 až 25 let. Provozovatel  kotelen společnost DÉMOS, spol. s r.o.,  po dohodě   zajistila projektovou dokumentaci a financování rekonstrukce kotelny v Základní škole v Červené Vodě. Vlastní náhrada zastaralých atmosférických kotlů  byla provedena o prázdninách po stavebních úpravách prostor kotelny, které  spočívali v instalaci hydroizolací a nové podlahy.    

V kotelně byly instalovány nové  kondenzační kotle 4×100 kW,  značky Vailland včetně nového systému měření a regulace. Tato rekonstrukce povede k úsporám nákladů na dodávky tepla v objektu školy  spolu se zvýšením spolehlivosti zařízení  sloužící k vytápění základní školy.

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Správa nemovitostí Vamberk

Společnost DÉMOS, spol. s r.o.,  z Ústí nad Orlicí rozšířila svou oblast působení do města Vamberk, kde spravujeme společenství vlastníku jednotek Rezidenci Radniční 111. Jedná se o nově zrekonstruovaný bytový…

Miroslav Hausler 09.02.2022

PF 2021

Přejeme všem našim zákazníkům pohodové vánoční svátky a hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v novém roce 2021.

Lucie Rachačová 21.12.2020